kelionių vadovas

Akcija! Bet kuris Rough Guides kelionių vadovas ar knyga visiškai NEMOKAMAI!

Radome šaunią akciją! Bet kuris, žymaus kelionių vadovų ir literatūros apie keliones, leidėjo „Rough Guides” elektroninis leidinys dabar gali būti jūsų visiškai NEMOKAMAI! Akcija galioja iki šių metų gruodžio 5 dienos.

kelionių vadovas

Rough Guides – 1982m. Marko Ellinghamo įkurta kompanija, kuri specializuojasi literatūros apie keliones ir kelionių vadovų leidyboje. Kompanijos leidiniai susiedami išsamų ir aiškų žurnalistinį stilių su naudingais ir vertingais kelionių patarimais leidžia kelionių vadovus apie įvairiais pasaulio šalis bei vietoves. Skaitydami ir naudodamiesi Rough Guides leidiniais galėsite rasti daugybę patarimų kaip susiplanuoti savo keliones savarankiškai visame pasaulyje. Rough Guides yra išleidę daugiau nei 200 leidinių.

Mes patys pasinaudojome šia akcija ir visiškai NEMOKAMAI parsisiuntėme Rough Guides kelionių vadovą apie savarankišką keliavimą pietryčių Azijoje:

Kaip pasinaudoti Rough Guides akcija?

  • Išsirinkite norimą leidinį Rough Guides interneto svetainėje – roughguides.com;
  • Išsirinkę norimą kelionių vadovą ar kitą knygą, atsidarykite savo pirkinių krepšelį ir į laukelį „apply coupon” įveskite kuponą – READMORENOVEMBER;
  • Viskas! Nuolaida pritaikyta. Vykdykite nuorodas toliau ir kelių minučių bėgyje nemokamas elektroninis kelionių gidas bus jūsų el. pašto dėžutėje.

Daugiau informacijos apie akciją galite rasti čia.

Parsisiuntėte Rough Guides kelionių vadovą ir planuosite kelionę? Turime jums keletą patarimų:

Skrydžių paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis. Skyscanner.net – didžiausia, greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Ši sistema jūsų užklausos metu palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni, nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

Nakvynės ieškokite per Booking.com arba Airbnb nakvynės vietų rezervavimo sistemas.

Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, ten galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!