airbaltic turkish airlines

airBaltic ir Turkish Airlines pasirašė bendro skrydžių kodo sutartį

Pagrindinis Latvijos oro vežėjas „airBaltic” pranešė, jog pasirašė bendro skrydžio kodo (angl. codeshare) sutartį su „Turkish Airlines” aviakompanija. Šis oro bendrovių susitarimas nuo šiol leis visiems „airBaltic” klientams naudotis plačiu „Turkish Airlines” skrydžių krypčių tinklu, o „Turkish Airlines” klientams bus lengviau pasiekiamos Baltijos regiono valstybės.

Bendro skrydžio kodo sutartys yra labai svarbi šiuolaikinės komercinės aviacijos pramonės dalis. Aviakompanijoms šios sutartys leidžia savo klientams pasiūlyti daug platesnį paslaugų spektrą: vieno skrydžio bilieto užsakymą visai kelionei, kurios metu būna keli persėdimai ar aviakompanijų pasikeitimai, įvairias lojalumo programas ir platesnį skrydžių krypčių tinklą.

„airBaltic” ir „Turkish Airlines” bendro skrydžių kodo paslaugas savo klientams pradėjo siūlyti nuo šių metų gegužės 1 dienos. „Turkish Airlines” klientai dabar galės įsigyti bilietus į „airBaltic” skrydžius naudodamiesi airBaltic bilietų rezervacijos sistema. Mainais „airBaltic” klientai galės pasinaudoti prieiga prie plataus pasaulinio „Turkish Airlines” skrydžių tinklo.

airBaltic prezidentas Martin Gauss pranešdamas šią naujieną teigė: „Džiaugiamės galėdami sudaryti bendro skrydžio kodo naudojimo sutartį su mūsų partneriais – „Turkish Airlines“. Ši partnerystė suteikia galimybę vietiniams Baltijos šalių keliautojams pasinaudoti plačiu „Turkish Airlines“ tinklu visame pasaulyje, o vietiniai keliautojai Turkijoje dabar gali mėgautis daugybe „airBaltic” kelionių Europoje ir už jos ribų. Tikimės sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo kartu.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!